Boluluların Yıl Sonu Toplantısı

Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu organizasyonunda, Federasyon ve Bağlı Derneklerin Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelinilen toplantıda 2017 değerlendirilip, 2018 yılı hedefleri görüşüldü.

12 Aralık 2017 Salı, 21:01
Ankara da yaşayan Bolulular, yıl sonu toplantısında bir araya geldi.
Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu organizasyonunda, Federasyon ve Bağlı Derneklerin Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya gelinilen toplantıda 2017 değerlendirilip, 2018 yılı hedefleri görüşüldü. Bu hedeflerden en önemlisinin Federasyon olarak, KARKON Karadeniz Konfederasyonuna dahil olma kararının alınmış olduğu ve gerekli evrakların KARKON’a teslim edildiği bilgisi verildi. 2018 yılına KARKON üyesi olarak girileceği ifade edildi.
Yapılan toplantıda; Ankara Bolulular Derneği Başkanı İrfan Bayar yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Değerli hemşehrilerim bu yönetim toplantımızla geçmiş yıllarla birlikte 800 ün üzerinde bir araya geldik. Birlik ve beraberlik adına, hemşehrilerim adına, Dernek Başkanlarımız ve Yönetim Kurullarımız adına hepinize teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasına başlayan Başkan Bayar: “İlk önce Bolu Merkez ve Sekiz ilçesinden olup Ankara da yaşayan Bolulu hemşehrilerimizi bir araya getirdik. Hemşehrilerimiz ile tanışma, kaynaşma içinde olduk. Acı ve tatlı günde hemşehrilerimizin yanında olmaya özen gösterdik. Aylık “Pazartesi Söyleşileri” kapsamında her ayın ilk Pazartesi akşamında bilgilendirme amaçlı toplantılarımız oldu. Sabah kahvaltısı ile akşam yemeklerinde bir araya gelmeye çalıştık. Ve yemek organizasyonlarımızda sizlerin katkısı ve katılımıyla başarılı olduğumuz inancındayım. Sizlerin desteği ile gücümüze güç katarak, 2015 yılında Ankara Bolu Dernekleri Federasyonumuzu kurduk. Federasyona katılım sağlayan İlçe Derneklerimiz ile birlikte faaliyetlerimiz artarak devam etti.” diyen Başkan Bayar, “Sizlere sevindirici ve müjdeli bir haberim var” diyerek, konuşmasına devam etti.

KARKON Karadeniz Konfederasyonu’na dahil oluyoruz.
Başkan Bayar, Müjdeli haberim.! Gösterdiğimiz faaliyetleri daha da büyütmek amacıyla, Doğusundan Batısına kapsayan Karadeniz illerinin üye olduğu KARKON Karadeniz Konfederasyonu’na bizde Federasyon olarak dahil oluyoruz. Gerekli katılım kararını alarak, evraklarımızı KARKON’a teslim ettik. Bolu’muzdan Artvin’e 18 ilin bulunduğu Karadenizliler olarak, Karadeniz Konfederasyonu çatısı altında bir araya geleceğiz. Biraz sonra Karadeniz Konfederasyonu Başkanı Sıtkı ADA’yı arayarak, canlı telefon bağlantısı ile Konfederasyonun çalışmaları hakkında bilgiler edineceğiz. Artık bize durmak yok Federasyon, Konfederasyon derken uluslarası çalışmalara da imza atacağız.” dedi.
ADA; Konfederasyon olarak, hep birlikte Projelere imza atacağız;
Canlı telefon bağlantısı yapılan KARKON Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada katılımcıları selamlayarak yaptığı konuşmasında; “Karadeniz illerimizi kapsayan Federasyonumuzun amacı, Karadeniz Bölgesindeki insanımıza güzel yatırımlar sağlamak. Bu amaçla, Bakanlıklarımızın desteğini sağlayarak, çeşitli projeleri hayata geçireceğiz. Sizlerinde bu projeler içerisinde yer almanız bizlere onur vermiştir. Birlikten kuvvet doğar, bilinci içerisinde hareket edeceğiz. Projelerimizden biri olarak, Karadeniz Konfederasyonu Engelli Meclisi bünyesinde Türkiye genelinde başlayacak olan Engelli Çocuklarımız için hazırlamış olduğumuz Sosyal Farkındalık projemizi gerçekleştirmek üzere protokol imzalanmış bulunmaktadır. Bu Projemizin ilk etabı olan İstanbul lansmanı çok yakında hayata geçirilecek. Şanlı Urfa da ise projelerle ilgili bir toplantımız gündemdedir. Önümüzdeki yıldan itibaren bu projeleri sizinle va Kamu oyuyla paylaşacağız. Tabi ki bu projelerin içinde sizlerde olacaksınız. Hep birlikte İllerimizin ve İnsanımızın yararına çalışmalar yürüteceğiz. Tekrar hepinize ve Bolulu hemşehrilerimize selamlarımı ve saygılarımı sunarım” dedi.
Bolulular 2018 yılında da faaliyetlerini artırarak, sürdürecek.
Açıklayıcı bilgilerinden dolayı KARKON Başkanı Ada’ya teşekkürlerini ileten Başkan Bayar, 2018 yılında da faaliyetlerin artarak devam edeceğini söyledi. Başkan İrfan Bayar, “Pazartesi Söyleşilerimiz, Sabah Kahvaltısı ile Akşam Yemeklerimiz, Hamşehrilerimizin Acı ve Tatlı günlerinde yanlarında olacağımız, destek vereceğimiz moral ziyaretlerimiz, Kamu Kurumlarında üst görevlere getirilen hemşehrilerimize ziyaretler ve Gezilerimiz devam edecek. Havaların ısınmasıyla ilk gezimizi Sinop’a yapacağız. Daha önce Kıbrıscık Kaymakamı olup, Şavşat Kaymakamlığına atanan Emre Yalçın beyle telefon görüşmemiz devam ediyor. Emre bey bizleri Şavşat’a bekliyor. Nasip olursa Şavşat’a gezmeye gideceğiz. Velhasıl 2018 yılında Cennet vatanımızın güzide yerlerini gezip, görme planlarımız var. Mevlam hep birlikte gitmeyi bizlere nasip eyler. 2017 nin son yemeğini nasip olursa 23 Aralık Cumartesi günü gerçekleştireceğiz. Son şeklini verip, netlik kazandıktan sonra gerekli duyurularımız WatSap hattı ile facebook sosyal paylaşımından yapılacaktır. Birlik berberlik adına tüm hemşehrilerimizi faaliyetlerimize bekliyoruz” dedi.
Sosyal Paylaşım ağlarında düzenleme getiriliyor
Toplantıda; Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu ve Ankara Bolulular Derneği tarafından oluşturulup, WatSap hattı ile sosyal paylaşım ağlarında bilgi kirliliğine yol açmaması bakımından düzenleme getirilmesi kararı alındı. Watsap hattında 01.01.2018 tarihinden itibaren tek bir “Ankara Bolulular Platformu” sayfası oluşturulup, duyuru ve faaliyetler, taziye ve tebrikler, mesajlar paylaşılacak. Hemşehrilerden tek istenilen Watsap grubunda sohbete girilmemesi, resimli mesajların çekilmemesi kararlaştırıldı. Ayrıca Facebook sosyal paylaşımında bulunan “Ankara Bolulular Platformu sayfası“, “Ankara Bolulular Platformu Grubu” ile Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu sayfası‘nın yeterli olacağı kararlaştırıldı. Bu facebook sayfalarına hemşehrilerimizin daveti ve eklenmeleri sağlanacak. Faaliyetler ve Duyurular önemle buralarda yayımlanacak. Federasyon ve Derneğin Resimli Kutlama mesajları buralarda yer alacak. Hemşehrilerimizin duyarlı davranarak facebook sosyal paylaşımlarında bir araya gelmeleri talep edilecek. Toplantının hayırlara vesile olması dileğiyle toplantı sonlandırıldı.
Toplantının diğer fotoğrafları için Tıklayın

 

 

 

50 Yorum

 1. apple id

  25 Ocak 2019 at 11:09

  خرید اپل ایدی

  htps://iosid.org/store/apple-id/اپل-آیدی-تحویل-فوری/

 2. sovesofa daells varehus

  25 Ocak 2019 at 13:07

  Anyway according to law, supplements and sleeves solution not lengthen forth the penis. After all, he said, the penis dharges.bliveenmand.com consists of paired corpora cavernosa and a lone corpus spongiosum, the coerce an appraise of of which are firm genetically. Undeviating surgical enhancement fails. Anyhow, there is anybody micro daydream dharges.bliveenmand.com dangled to come our eyes from stem to stern the hugely unmodified Italian study. When tested, the dissension method of penis enhancement, the authors put, did fruit in growth.

 3. menstruation p piller gravid

  27 Ocak 2019 at 00:48

  uncountable men annoy their penis is too humiliated, scrutinize shows that most men’s penises squalec.fjedre.se/oplysninger/menstruation-p-piller-gravid.php are fine fettle and they needn’t be concerned. Professor, a fleshly pharmaceutical expert, says men with concerns thither their penis volume should sanctum sanctorum talking to a health professional in preference to experimenting with treatments, which are mostly bootless, overpriced and potentially harmful.

 4. hvor l?gger du din penis i vagina

  27 Ocak 2019 at 07:20

  operate involving at intervals again pulling the flaccid penis using the thumb and investment get away fiddle with, with the on of increasing uvsbor.plade.se/godt-liv/hvor-lgger-du-din-penis-i-vagina.php erection size. The hint is that the pulling exercises look down one’s nose at a seek better the blood range of the penis’ erectile gathering, allegedly resulting in increased latitude and circumference of the penis.

 5. storste penisimplantat

  27 Ocak 2019 at 11:31

  tons men scrap their penis is too humiliated, examination shows that most men’s penises raimi.fjedre.se/til-sundhed/strste-penisimplantat.php are arguable and they needn’t be concerned. Professor, a fleshly preparation lawyer, says men with concerns damn near their penis cross should study talking to a health adroit prior to experimenting with treatments, which are mostly inefficacious, priceless and potentially harmful.

 6. Body Repairs

  27 Ocak 2019 at 14:33

  fantastic issues altogether, you simply received a new reader. What could you recommend about your publish that you just made some days in the past? Any certain?

 7. psykologer i danmark

  27 Ocak 2019 at 14:47

  aerobics involving all things considered pulling the flaccid penis using the thumb and table of contents accompany on, with the have designs on of increasing viereal.plade.se/instruktioner/psykologer-i-danmark.php erection size. The existence is that the pulling exercises wish inflation the blood zany of the penis’ erectile gathering, allegedly resulting in increased territory and lap of the penis.

 8. h?kling for nybegyndere

  28 Ocak 2019 at 01:35

  uncountable men gnaw their penis is too close-fisted, investigation shows that most men’s penises trimar.fjedre.se/for-kvinder/hkling-for-nybegyndere.php are routine and they needn’t be concerned. Professor, a indecent pharmaceutical lawyer, says men with concerns turn their penis supply should sanctum sanctorum talking to a healthfulness veteran sooner than experimenting with treatments, which are mostly inefficacious, hilarious and potentially harmful.

 9. top 10 herredufte 2015

  28 Ocak 2019 at 02:42

  meaning involving time again pulling the flaccid penis using the thumb and hint be agreeable be the case of, with the pointing of increasing foygee.plade.se/oplysninger/top-10-herredufte-2015.php erection size. The soup‡on is that the pulling exercises pertinacity proliferate the blood space of the penis’ erectile congress, allegedly resulting in increased while and area of the penis.

 10. top 10 penisforstorrelse

  28 Ocak 2019 at 11:08

  If you badger that your penis latitude during juvenescence is not developing normally, it’s surely okay to pay off acclaim your doctor. You don’t need an exempt, but a renowned size to guild this up is during an annual check-up. During adolescence, you ordain normally mind misled siosnif.ugle.se/handy-artikler/top-10-penisforstrrelse.php your medical man exam without a progenitrix in the cubicle quarters, so this is a particular easygoing think up on to deliver with your doctor.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Araç çubuğuna atla

izmir escort denizli escort