•  
  •  
Son Dakika
20 Nisan 2019 Cumartesi

Bolulu Savcı Dinç, Başsavcı Vekili Oldu.

Ankara Cumhuriyet Savcısı Bolu Dörtdivanlı Ramazan Dinç, 12/10/2017 Tarihli HSK Kararnamesi ile Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği görevine atanmış olup, görevini sürdürmektedir. Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ramazan Dinç, Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlardan sorumlu.

18 Kasım 2017 Cumartesi, 10:58

Dörtdivanlı Ramazan Dinç, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Oldu.
(HSK) Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun 12.10.2017 tarihli kararnamesi ile 287 adli ve idari hakim ve savcının görev yerini değiştirilmişti. Görev yeri değiştirilen savcılar arasında Ankara Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Bolu Dörtdivanlı Ramazan Dinç de bulunuyor.
FETÖ davalarında Akıncı Üssüne ilişkin darbe girişimi soruşturmasını da yürütmüş olan Ankara Cumhuriyet Savcısı Bolu ili Dörtdivan ilçesi Göbüler Köyü Nüfusuna kayıtlı Ramazan Dinç, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili oldu.
12/10/2017 Tarihli HSK Kararnamesi ile Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği görevine atanarak, görevine başlamış olan Dörtdivanlı Ramazan Dinç, Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlardan sorumlu.

Uzun yıllar çeşitli Bakanlıklarda Bakanlara Özel Kalem Müdürlüğü yapmış olan emekli Dörtdivanlı Mustafa Aydınalp ile Dörtdivan Dünyası Admini ve Sahibi Ramazan Yaman Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ramazan Dinç beyi makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisiyle başarı dileklerini ilettiler.

Ramazan Dinç Kimdir?
1973 doğumlu olup, Bolu ili Dörtdivan ilçesi Göbüler Köyü Nüfusuna kayıtlı. İlkokulu Dörtdivan Göbüler Köyünde; Ortaokul, Lise ve Üniversiteyi ise Ankara da okudu.
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakultesinden 1997 yılında mezun oldu. İlk göreve Ordu, Erzurum Cumhuriyet Savcısı olarak başladı.
2015 yılından itibaren Ankara Cumhuriyet Savcısı olarak, Ankara da görev ifa etti.
12/10/2017 tarihli HSK Kararnamesi ile Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği görevine atanarak, halen bu görevi sürdürmektedir.
Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ramazan Dinç, evli olup, İki çocuk babasıdır.

41 Yorum

  1. verdenskort til at s?tte nale i

    30 Ocak 2019 at 11:06

    The dimensions of your penis, whether it’s flaccid or set up, depends on how much blood it contains. Using tobacco products causes the largest part’s arteries to adorn come of narrower, which in disinclined reduces blood whirl to the penis. If you smoke, you’re inhibiting vigeg.skrue.se/til-sundhed/verdenskort-til-at-stte-nele-i.php your penis from being as well-wishing as it could be.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
Araç çubuğuna atla